Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
jiran07
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Tue Jun 23, 2009 12:48 am

Jari, tak jak vidíš naše šance? Pokles trhů nám hraje do karet a naděje umírá poslední Smile . Máš představu, jak počítají cenu zertu? Teoreticky bych ji čekal podstatně výše (samozřejmě). Od bonusu nás dělí necelých 2,5%, akt spread -11,18%. 6. května byla šance "jen" na 115€, spread byl -11,15% a cena cca 103. To mi hlava nebere. Čekal bych, že s blížícím se rozhodným dnem půjde cena nahoru (při stejném spreadu). Chci to prodat taky do konce měsíce, ale likvidita je mizerná. Co bude s cenou začátkem července?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jari
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 276
Registration date : 25. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Tue Jun 23, 2009 9:59 am

Teď nastal ale opět časový problém, do teď byla šance na splatnost v květnu či červnu tohoto roku a spread byl jen o něco horší, nyní je sice spread jen těsně mimo, ale dnes je rozhodný den, od zítra se bude opět čekat rok, takže i kdyby se spread dostal do 8,8%, tak je příliš dlouho do dalšího rozhodného dne na to, aby ten kurz vylétl, navíc do příštího rozhodného dne opět hraje DivDAX proti jedněm divididendám DAXu. Proto se nedá očekávat, že kurz vylétne, ale přesto jsem se rozhodl uzavřít pozici pouze částečně, protože poslední trend nyní DivDAXu nahrává, takže jsem něco ještě nechal zkusit chvíli běžet...
Návrat nahoru Goto down
Jari
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 276
Registration date : 25. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Tue Jun 23, 2009 12:07 pm

Tak jsem to nakonec dnes vzdal i s tím zbytkem
Návrat nahoru Goto down
jiran07
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Tue Jun 23, 2009 5:27 pm

díky za zprávu, úplně mi uteklo, že rozhodný den je už dnes a ne až 30.6.
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 352
Registration date : 26. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Tue Oct 19, 2010 2:19 pm

CSAL02 - nevíte někdo, jak se spočítá na konci, kolik ten papír vyplatí zpět?
Známému jich pár zbylo a teď váhám, jestli mu poradit, aby prodal za 72 Eur, jestli vůbec může být ztráta jeětě výrazně větší....
Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 12. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Wed Oct 20, 2010 12:30 am

Myk napsal:
CSAL02 - nevíte někdo, jak se spočítá na konci, kolik ten papír vyplatí zpět?
Známému jich pár zbylo a teď váhám, jestli mu poradit, aby prodal za 72 Eur, jestli vůbec může být ztráta jeětě výrazně větší....

Ahoj Myku,
podle stránek emitenta papír vyplatí 100E, když si DivDAX nepohorší oproti DAXu k 5/2013 o víc než 25%. Momentálně je -20,58%. Tak se může ještě pohoršit o 7,42% a známej bude na svejch. https://zertifikate.credit-suisse.com/temp/Flyer_CS0AL2_CS_AlphaExpress_91%2C2_DivDAX_vs._DAX_PLUS_Zertifikat.pdf

Skoukni to taky sám,onehdá si mi už z němčiny,myslím,žes to byl ty, něco vysvětloval.
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 352
Registration date : 26. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   Wed Oct 20, 2010 12:41 am

baryku dík, ale s tou němčinou nejsem úplně valnej. Tehdy jsem vysvětloval nějaký vzorečky, to mi jde lépe.

Mě tam trochu děsí věta:
Bei einer negativen Spreadentwicklung von weniger als
–25,0%3) am Laufzeitende besteht die Möglichkeit, dass
Sie Ihr Kapital verlieren

Takže je to vabank. To mu asi doporučím přiznat ztrátu 30, než čekat na zisk 30 s rizikem 100.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí   

Návrat nahoru Goto down

Tančete v rytmu alfy,zisk za každého počasí
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Certifikáty, warranty-
Přejdi na: