Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2
AutorZpráva
LM
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 23
Registration date : 14. 11. 07

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Wed Jul 23, 2008 3:32 pm

ahoj Myku,
včera jsem Tě chtěl přátelsky popíchnout, že jsi se měl cestou z dovolené stavit někde na oběd a investovat o pár hodin později za lepší cenu. Dnes vidím že to chtělo o pár dní protáhnout dovolenku :-) Tedy hlásím vstup za 118. A pro změnu na dovolenou odjíždím. Ať se daří.
LM
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Myk
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 352
Registration date : 26. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Wed Jul 23, 2008 3:37 pm

LM napsal:
ahoj Myku,
včera jsem Tě chtěl přátelsky popíchnout, že jsi se měl cestou z dovolené stavit někde na oběd a investovat o pár hodin později za lepší cenu. Dnes vidím že to chtělo o pár dní protáhnout dovolenku :-) Tedy hlásím vstup za 118. A pro změnu na dovolenou odjíždím. Ať se daří.
LM

Já ještě na dovolenou pojedu příští týden a pak předpokládám ještě naředím Smile
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 501
Registration date : 08. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Thu Jul 24, 2008 9:56 pm

Ahoj kluci !

Ta potvora (ML0DBP) je neskutečně volatilní ... automobilky dnes neměly zrovna svůj den a náš papír přidal skoro 17 % ! Pablo
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Thu Jul 24, 2008 10:35 pm

Pablo napsal:
Ahoj kluci !

Ta potvora (ML0DBP) je neskutečně volatilní ... automobilky dnes neměly zrovna svůj den a náš papír přidal skoro 17 % ! Pablo

To je fakt neskutečný. Papír skoro vhodný na intraday obchodování Smile
Návrat nahoru Goto down
jiran07
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 107
Registration date : 27. 01. 08

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Thu Jul 24, 2008 10:51 pm

No prostě závodní dráha, kvílení rychlých kol a to ještě díky reverzu na zpátečku. Smile
VM to s tím nazvem trefil.
Návrat nahoru Goto down
zdenek
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 02. 08. 08

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sun Aug 03, 2008 3:21 pm

Jak jste dospel k tem barieram? Podle grafu se Ford pohyboval v dobe emise (unor 2008) kolem 4.5. Coz mi dava barieru zhruba 6.75 EUR.
A u dalsich podkladu je to podobne.

velkámedvědice napsal:
" Kámen byl klíč
spojený drát
tak na to dupni Pablo
jeď co to dá ! "

Nutno podotknout,že produkt vyčmuchal Pablo,zdravím bratře,
zatím co já jsem griloval,jehněčí kotlety...Na Pablovu slabost pro rychlá kola,jsem již v minulosti několikrát poukazoval.Zhmotněným důsledkem tohoto osobnostního rysu je objevení ML0DBP.Podkladem tady sice není ani Pablův Pasat,ani mé Volvo,ale za to ochrany u vyklesaných automobilek jsou vskutku impozantní.
Pohledem na http://www.mlinvest.ml.com/De/Products.aspx?kw=DE000ML0DBP0
lze zjistit,že se jedná o multi reverz bonus.

Maturita červen 09,slušný zisk p.a.30,3%.

Daimler nyní 37,72 knock in 83,64 bariéra 121%
Porsche 87,67 173,92 98,36%
Ford 4,57 9,62 110,39%
General motor 9,46 28,85 304%

Důvody pro můj vstup

-nyní nečekám boom automobilek,který by zdvojnásobil hodnotu podkladů
- skutečně kvalitní ochrana
- požitý Bohemia růžový Prestige brut

Budu rád,pokud mi kvalitu této investice vyvrátíte....

PS Děkuji všem za zajímavé tipy,které se tu objevují...
Návrat nahoru Goto down
zdenek
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sun Aug 03, 2008 4:54 pm

Sorry, pokud jsem nekoho znervoznel. Bariery z termsheetu jsou tyto:

Daimler 83,64
Porsche 1739,21
Ford 9,62
General Motors 38,31

zdenek napsal:
Jak jste dospel k tem barieram? Podle grafu se Ford pohyboval v dobe emise (unor 2008) kolem 4.5. Coz mi dava barieru zhruba 6.75 EUR.
A u dalsich podkladu je to podobne.

velkámedvědice napsal:
" Kámen byl klíč
spojený drát
tak na to dupni Pablo
jeď co to dá ! "

Nutno podotknout,že produkt vyčmuchal Pablo,zdravím bratře,
zatím co já jsem griloval,jehněčí kotlety...Na Pablovu slabost pro rychlá kola,jsem již v minulosti několikrát poukazoval.Zhmotněným důsledkem tohoto osobnostního rysu je objevení ML0DBP.Podkladem tady sice není ani Pablův Pasat,ani mé Volvo,ale za to ochrany u vyklesaných automobilek jsou vskutku impozantní.
Pohledem na http://www.mlinvest.ml.com/De/Products.aspx?kw=DE000ML0DBP0
lze zjistit,že se jedná o multi reverz bonus.

Maturita červen 09,slušný zisk p.a.30,3%.

Daimler nyní 37,72 knock in 83,64 bariéra 121%
Porsche 87,67 173,92 98,36%
Ford 4,57 9,62 110,39%
General motor 9,46 28,85 304%

Důvody pro můj vstup

-nyní nečekám boom automobilek,který by zdvojnásobil hodnotu podkladů
- skutečně kvalitní ochrana
- požitý Bohemia růžový Prestige brut

Budu rád,pokud mi kvalitu této investice vyvrátíte....

PS Děkuji všem za zajímavé tipy,které se tu objevují...
Návrat nahoru Goto down
zdenek
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sun Aug 03, 2008 5:18 pm

Dovolim si upozornit jeste na jednu vec. Pokud nedojde k prorazeni bariery, papir bude splatny za 100 EUR + bonus (tj. 180 EUR).
V opacnem pripade bude cena pri splatnosti urcena jako
100 * max {0, 2 - RelativniPerformanceNejlepsiAkcie },
kde RelativniPerformanceNejlepsiAkcie = max { KurzZaverecny / KurzPocatecni } a max je zde brano pres vsechny akcie podkladu.
Tj. pokud po prorazeni bariery bude alespon jedna akcie na nejmene dvojnasobku pocatecniho kurzu, je hodnota certifikatu 0.
Návrat nahoru Goto down
Bob a Bobek

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 06. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sun Aug 03, 2008 7:29 pm

Bariéry jsou na 150% startovních hodnot. Takže v případě proražení bariéry se dostaneme na hodnotu 50, před proseknutím nebo hned po něm by asi každý prodal, pak už to bude jen nezajímavý papírek... (takovej multi knock-out :-)
Ale k tomu nedojde, jestli se nepletu...

zdenek napsal:
Dovolim si upozornit jeste na jednu vec. Pokud nedojde k prorazeni bariery, papir bude splatny za 100 EUR + bonus (tj. 180 EUR).
V opacnem pripade bude cena pri splatnosti urcena jako
100 * max {0, 2 - RelativniPerformanceNejlepsiAkcie },
kde RelativniPerformanceNejlepsiAkcie = max { KurzZaverecny / KurzPocatecni } a max je zde brano pres vsechny akcie podkladu.
Tj. pokud po prorazeni bariery bude alespon jedna akcie na nejmene dvojnasobku pocatecniho kurzu, je hodnota certifikatu 0.
Návrat nahoru Goto down
Myk
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Thu Aug 14, 2008 2:35 pm

Tak hlásím prodej za 137,89. Je to pěkně volatilní mrcha, takže snad se vrátím. A když ne, tak jsem prostě vybral profit, což je taky příjemné.
Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor

Registration date : 12. 09. 08

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sat Sep 20, 2008 5:43 pm

Ahoj kluci,
nedalo mi to a po růstu posledních dní jsem se podíval opět na tento reverz.Šel trochu dolů a tak je teď na něm skoro 48,5% p.a. a nejmenší ochrana u Fordu přes 75% u ostatních přes 100%při splatnosti 9 měsíců.Není teď vhodná doba k nástupu?I kdyby se situace uklidnila,nemyslím si,že by zrovna automobilky byly adepty na takový růst.Nebo počkáme ještě 2-3 měsíce až bude jasněji?
Návrat nahoru Goto down
Bob a Bobek

Poeet p?íspivku : 31
Registration date : 06. 07. 08

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Sat Sep 20, 2008 7:41 pm

Ahoj,
já jsem ho včerá koupil - což je nejlepší doporučení ho nekupovat :-))

baryk napsal:
Ahoj kluci,
nedalo mi to a po růstu posledních dní jsem se podíval opět na tento reverz.Šel trochu dolů a tak je teď na něm skoro 48,5% p.a. a nejmenší ochrana u Fordu přes 75% u ostatních přes 100%při splatnosti 9 měsíců.Není teď vhodná doba k nástupu?I kdyby se situace uklidnila,nemyslím si,že by zrovna automobilky byly adepty na takový růst.Nebo počkáme ještě 2-3 měsíce až bude jasněji?
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 1130
Registration date : 20. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Mon Jan 05, 2009 11:44 am

Prodej DE000ML0DBP0.Bonus vyždímán,zbývají 3%...
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 501
Registration date : 08. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   Thu Jan 08, 2009 12:36 am

Ahoj !

Ze stejných důvodů jako VM jsem v pondělí taktéž kompletně vyprodal svou pozici v ML0DBP za 173 rovných ... přestože tento papír podle všeho dopadně dobře, čekat kvůli několika pár posledním % půl roku se nevyplatí - jsou lepší příležitosti ke zhodnocení ... Poslední dny mám trochu jiné starosti a nestíhám, proto píšu opožděně až dnes ... Hezké zimní dny všem ! Pablo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..   

Návrat nahoru Goto down

Půlnoční závodní dráha,kvílení rychlých kol..
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 2 z 2Jdi na stránku : Previous  1, 2

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Certifikáty, warranty-
Přejdi na: