Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
baryk
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 231
Registration date : 12. 09. 08

PříspěvekPředmět: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Mon Nov 03, 2008 3:27 pm

...tak by byl šikovný svými stávajícími parametry Step Down certifikát ze ZJ 22/07 CB6ELZ.Aktuálně při DJES50 2590 bodů stojí 60,2E,podhodnota 2,9%.Pokud by se indexu DJES50 podařilo 20/6 09 uzavřít nad 2921,3 bodů,tedy růst cca 13%,bude vyplácet 115E....zisk 91%.Ztráty z dalšího poklesu snížuje podhodnota.Vše jsem počítal sám,snad je to dobře.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Jari
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 276
Registration date : 25. 04. 08

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Mon Nov 03, 2008 6:37 pm

Tak mám špatnou zprávu, je to bonus express certifikát, takže express hranice pro předčasnou výplatu sice nejsou aktivní v průběhu doby, nicméně spodní bariéra pro bonus výnos při splatnosti je aktivní v celém průběhu a to je právě hranice 2.921,3 bodů, která byla proražena a bonus 115 EUR při splatnosti již bohužel aktivní není...
Defacto jediná naděje na předčasnou splatnost je poslední rozhodný den pro express výplatu 20.3.09, kdy pokud ESX50 bude nad 3755,96 EUR, tak bude certifikát splatný za 113 EUR a to je bohužel spíše utopie...
Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Mon Nov 03, 2008 11:48 pm

Moc děkuju za vysvětlení,trochu jsem si tady trhnul ostudu,nebo spíš pan Svoboda,když takovou důležitou věc v doporučení nezdůrazní.To pak nemá cenu ZJ číst.
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 1130
Registration date : 20. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Fri Nov 14, 2008 1:47 am

Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Fri Nov 21, 2008 8:36 pm

Velice pěkná příležitost se dnes "narodila" na DB2ZGK.Je právě těsně nad knockinem,který ale dnes ,podle mě, nebyl a ani nemůže být dosažen,protože ES50 se už neobchoduje.Možný zisk 95% za 8 měsícůJe tam i malá podhodnota.V nejhorším případě v PO budu mít běžný tracker,pak SL -10% a hotovo. Smile
Návrat nahoru Goto down
baryk
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   Tue Nov 25, 2008 1:05 am

Páteční doporučovaný nákup mi přinesl 23% a starost,co dál.Zajištuji SL 17% a uvidíme...
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...   

Návrat nahoru Goto down

Kdyby to snad šlo NÁHODOU nahoru...
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Certifikáty, warranty-
Přejdi na: