Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

Bonus cert BMW

Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Goto down 
AutorZpráva
Majloo

Poeet p?íspivku : 1
Registration date : 09. 10. 14

PříspěvekPředmět: Bonus cert BMW   Thu Oct 09, 2014 8:33 pm

Ahoj vsem,
mel bych skromný dotaz se týkajìcì bonus certifikátu.  Už několik let obchoduji, řekl bych úspěšně, KO turbo certifikáty, ale chtěl bych vzhledem k momentálnímu dosti vysokému ocenění indexů, akcií, zbrzdit a omezit rizikový apetit. Proč ale píšu...líbí se mi bonus certifikát na BMW od Goldmanů,  GT7G0J   Bariéra je nastavená na 76 EURech, (bmw nyní cca na 83,40 eur) a splatnost certu je za pouhých 71 dní. 
Cena je nyní kolem 113,6 eur, výnos  ( Seitwärtsrendite rel. ) nyní kolem 16%,  Seitwärtsrendite rel. p.a.  59,87 %  
Chtěl bych nakoupit kolem těchto úrovní...Je tu ale pár věcí které mě trošku straší a na které bych se chtěl optat.Pokud tomu dobře rozumím, AUFGELD, nadhodnota,  je nyní vysoká,  cca. 39%., ale vzhledem ke korekci na BMW pevně věřím že již cena pod 76 EUR nepůjde.
 1/ ?? co by se ale presne stalo, kdybych cena pod 76 eur klesla...?? cena certu by klesla o tuto nadhodnotu..? nebo o tolik pod emisní cenu?
2/  ?? v případě, že by cena neklesla pod 76eur, a držel jsem do splatnosti 18.12.2014, kolik by mi byl vyplacený výnos..??? 
dostal bych zminovaných cca. 16%, a nebo  Seitwärtsrendite rel. p.a.  59,87 %   ???  Seitwärtsrendite rel. p.a.,  bych dostal za jakých podmínek..???  kdyby cena byla nad 130EUR?
Snad mi na mé otázky odpovíte, byl bych MOC  vděčen.Jaký máte na tento obchod vlastní názor..?? Stojí to za  to..? nebo je kupovat cert 1-3měs. před splatností jednoduše blbost...?     Mě se 15-18% za 71 dní zdá solidní :-)    A bmw věřím. Fundament ma skvely a technicky to vypada na dno..nebo alespon odraz. Chápu je že to rizikovejsi obchod, ale jsem ho ochoten podstoupit. Přeju pěkný vecer a snad mi pomuzete y mymi par otazniky. OBCHODUM ZDAR ,Milan
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi

Bonus cert BMW
Zobrazit předchozí téma Zobrazit následující téma Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Certifikáty, warranty-
Přejdi na: