Vítejte :-)

LazyBear1@seznam.cz

PříjemPříjem  GalleryGallery  FAQFAQ  HledatHledat  RegistraceRegistrace  Seznam uživatelůSeznam uživatelů  Uživatelské skupinyUživatelské skupiny  Přihlášení  

Share | 

ERSTE BANK

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next
AutorZpráva
lemming
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 221
Registration date : 14. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Wed Jan 09, 2008 5:34 pm

jopo: O kratkodoby (swing) obchody s certifikatama / warrantama se uz ani nepokousim prave kvuli takovymhle kejklum. Amici radi otoci vyvoj po 20. hodine (kdy zavira Euwax na kterem emitenti musi kotovat) a pokud to udelaji, tak emitent prestane OTC obchodovat a jses namydlenej, mas sileny skluz v plneni...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Pablo
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 501
Registration date : 08. 10. 07

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Wed Jan 09, 2008 11:54 pm

Ahoj VM a ostatní !

Když vidím ten závěr v Americe, neodolám a zkusím si zaspekulovat na zítřejší šťastný den Erste - nákup CB8MHW za 0,58 euro ... (:o))

Pablo
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 1:07 am

velkámedvědice napsal:
Jopo, Pablo a ostatní !! Co říkáš na eb6dte a eb6dtf. Silně o nich uvažuji,chytnout retracement..

Ahoj bratře !

Jako spekulace to nevypadá zle - líbí se mi spíše ten EB6DTF ... podle dnešního závěru v Americe bude nejspíše zítra šance ... Já jsem však za tímto účelem zvolil samotnou Erste, která je za poslední měsíc z CTX nejvíce vyklesaná - ten CTX index se mi jeví také dobře, ale jsou tam některé akcie, které by mohly ten potenciální "rozlet" zbytečně přibrzdit (:o)) ... Co bys jinak řekl shortu na Komerční banku ? Nebýt dneška, tak je skoro na maximu, přičemž každá "správná" banka se v tomto období drží raději při zemi (:o)) ...

Pablo
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

Poeet p?íspivku : 1130
Registration date : 20. 08. 07

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 1:09 am

Ahoj Pablo!!

Díky za tip!! oo))). V kolik hodin Tě to emitent prodal,čučím,že tak pozdě večer...
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 1:31 am

velkámedvědice napsal:
Ahoj Pablo !! Díky za tip!! oo))). V kolik hodin Tě to emitent prodal, čučím,že tak pozdě večer...

Ahoj !

Taky jsem se trochu divil (:o)) ... koupil jsem to někdy okolo 21,45 hodin - má oblíbená Commerzbank má sice "otevřeno" oficiálně až do 22,00 hodin, ale někdy bývá problém v posledních minutách - emitent buď odmítá některé obchody vůbec uskutečnit nebo alespoň zvyšuje cenu respektive roztahuje spread ... Někdy se také certifikáty či warranty s podkladem, který sám již ten den skončil obchodování - třeba právě Erste, po té zavíračce podkladu rovněž neobchodují - to je ale individuální, záleží na konkrétním papíru a na tom kterém emitentovi ...

Pablo
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 1:35 am

Mně se Erste nikdy nepodařilo koupit po šesté,/z technických důvodů/.

Drž se...
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 11:46 am

Čau Pablíno!!

Nenechal jsem Tě v tom .zobnul jsem ráno v 9 za 0,58.Nicméně musel jsem po telefonu,elektronicky nekotovali.Číhám ještě na ten CTX..
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 7:06 pm

Ahoj Pablo,příteli!!

Tak jsem si odpoledne kapku zagembloval a koupil odpoledne vyždímaný CTX.
Takže zítra zelená...
Návrat nahoru Goto down
Nimrod
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 67
Registration date : 14. 06. 07

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Thu Jan 10, 2008 9:26 pm

velkámedvědice napsal:
Ahoj Pablo,příteli!!

Tak jsem si odpoledne kapku zagembloval a koupil odpoledne vyždímaný CTX.
Takže zítra zelená...
Nevím co mi řeknete, asi že jsem kutil, že jo lovci, ale já koupil na Erste za 0.25 AA0N79. Můžete mi ho zhodnotit ? Váš názor, když tak ještě doředím nnno. Lovu zdar.
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Fri Jan 11, 2008 1:03 am

velkámedvědice napsal:
Ahoj Pablo,příteli!! Tak jsem si odpoledne kapku zagembloval a koupil odpoledne vyždímaný CTX. Takže zítra zelená ...

Ahoj VM !

Po dnešním krvavém výplachu na CTX a zeleném závěru v Americe by Ti to s tou spekulací na obrat mělo vyjít - držím palce ... Jsem rád, že jsi se mnou kolegiálně vlezl do CB8MHW - hmmm, dnes ráno k mému nemalému překvapení pokles z 0,58 až na 0,45 ... to už jsem si říkal, kde že ti soudruzi z Rakouska udělali chybu (:o)) ... po odpoledním vyrovnání ztrát jsem byl nakonec rád, že jsem neměl nastavený stop-loss a poslední kotace při závěru v US byla 0,65 - tak uvidíme zítra ... Erste je vyklesaná až dost na to, že se veze jen na vlně negativního sentimentu, fundament je dobrý a banka je to zdravá - pozitivní pro další vývoj krom dnešní zelené Ameriky včetně bankovního sektoru by mělo být i zvýšené doporučení od Sal. Oppenheim z buy na strong buy s férovou cenou 61 euro ... Posílil jsem proto ještě trochu pozici v CB6XLW ... Ať se Ti daří !

Pablo
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Fri Jan 11, 2008 1:24 am

Nimrod napsal:
Nevím co mi řeknete, asi že jsem kutil, že jo lovci, ale já koupil na Erste za 0.25 AA0N79. Můžete mi ho zhodnotit ? Váš názor, když tak ještě doředím nnno. Lovu zdar.

Ahoj Nimrode !

Koupi call warrantu na Erste hodnotím jako dobrý nápad - viz důvody pro spekulaci na růst Erste o něco výše ... Tvůj AA0N79 se mi líbí - je parametrově dost podobný mému CB6XLW s několika rozdíly - ten nejpodstatnější je doba splatnosti - Tvůj končí již za půl roku, takže pokud bys chtěl papír držet déle, musíš počítat s větší ztrátou jeho hodnoty (theta) v čase směrem ke splatnosti (přestože strike AA0N79 je 50,0 euro proti 60,0 euro u CB6XLW, je AA0N79 vzhledem ke kratší době splatnosti již za prakticky stejnou cenu) ... dále AA0N79 má o něco vyšší efektivní páku (omega) a emitent ABN Amro obchoduje jen do 20,00 hodin zatímco Commerzbank do 22,00 - to mi maximálně vyhovuje, protože se často k počítači dostanu až později večer, navíc lze případný nákup či prodej lépe přizpůsobit závěru US indexů ... Hodně štěstí !

Pablo
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sat Jan 12, 2008 12:06 am

Ahoj Pablo !!

CB8MHW jsem prodal za minutu deset za 0,67,slabých 16% za dva dny...
Jak píšeš v sms,dokoupíme levněji.Jak budeš mít chvíli koukni se na ten bonus na deutsche telekom.Díky.

PS Už aby si byl z té zatracené práce doma!!Doufám,že nemakáš celý víkend...
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sat Jan 12, 2008 12:56 am

velkámedvědice napsal:
Ahoj Pablo !! CB8MHW jsem prodal za minutu deset za 0,67,slabých 16% za dva dny... Jak píšeš v sms,dokoupíme levněji.Jak budeš mít chvíli koukni se na ten bonus na deutsche telekom.Díky. PS Už aby si byl z té zatracené práce doma!!Doufám,že nemakáš celý víkend...

Ahoj bratře !

Jak domluveno via SMS - prodáno CB8MHW i CB6XLW ... u prvního je těch necelých 16 % za 2 dny plně uspokojivých, ten druhý jsem včera doředil, když byl skoro na minimu a i přestože se první nákup moc nevyvedl, podařilo se mi prodat za 0,25 se ziskem asi 4 % ... Kdybys jen viděl, jak jsem spěchal s tou SMS, abych Ti to stihl poslat do 22,00 hodin než Commerzbank zavře (:o)) ... Erste dnes po dopoledním pádu šla skoro celý den up proti červeným US futures možná díky doporučení strong buy od Sal. Oppenheim - uvidíme po víkendu ... Zvažuji jestli nebude na krátké spekulace s Erste lepší přeci jen ten warrant než KO certifikát - podívej se na dnešní vývoj CB6XLW - není zde hrozba knockoutu, jen v tom člověk nesmí uvíznout na delší dobu ... nebýt té mé první ne zrovna nejlepší nákupky (0,33 euro), měl jsem na něm od včerejška skoro 50 % a podklad se přitom zas až tak extra nehýbal ... O víkendu jsem doma s holkama a chystám se i otestovat tu živou vodu od Tebe (:o)) - ještě jednou díky ... pracuju jen dnes - respektive sedím u netu (:o)) ... Měj se krásně !

Pablo
Návrat nahoru Goto down
hilden

Poeet p?íspivku : 9
Registration date : 03. 01. 08

PříspěvekPředmět: Commerzbank   Sun Jan 13, 2008 1:49 am

Pablo napsal:
velkámedvědice napsal:
Ahoj Pablo !! CB8MHW jsem prodal za minutu deset za 0,67,slabých 16% za dva dny... Jak píšeš v sms,dokoupíme levněji.Jak budeš mít chvíli koukni se na ten bonus na deutsche telekom.Díky. PS Už aby si byl z té zatracené práce doma!!Doufám,že nemakáš celý víkend...

Ahoj bratře !

Jak domluveno via SMS - prodáno CB8MHW i CB6XLW ... u prvního je těch necelých 16 % za 2 dny plně uspokojivých, ten druhý jsem včera doředil, když byl skoro na minimu a i přestože se první nákup moc nevyvedl, podařilo se mi prodat za 0,25 se ziskem asi 4 % ... Kdybys jen viděl, jak jsem spěchal s tou SMS, abych Ti to stihl poslat do 22,00 hodin než Commerzbank zavře (:o)) ... Erste dnes po dopoledním pádu šla skoro celý den up proti červeným US futures možná díky doporučení strong buy od Sal. Oppenheim - uvidíme po víkendu ... Zvažuji jestli nebude na krátké spekulace s Erste lepší přeci jen ten warrant než KO certifikát - podívej se na dnešní vývoj CB6XLW - není zde hrozba knockoutu, jen v tom člověk nesmí uvíznout na delší dobu ... nebýt té mé první ne zrovna nejlepší nákupky (0,33 euro), měl jsem na něm od včerejška skoro 50 % a podklad se přitom zas až tak extra nehýbal ... O víkendu jsem doma s holkama a chystám se i otestovat tu živou vodu od Tebe (:o)) - ještě jednou díky ... pracuju jen dnes - respektive sedím u netu (:o)) ... Měj se krásně !

Pablo

Nezkoušel jsem to, ale je možné přes Patrii obchodovat např. warranty vydané Commerzbank do 22:00? Mate mě informace na Euwaxu,kde uvádějí handelszeit do 20:00. Já vždy jen poslední dvě hodinky přihlížim jak to v US dopadne,líbilo by se mi mít možnost reagovat až do konce:) Tedy,jak to vidíte?
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 1:54 am

Ahoj Hildene!!

Ve dvacet zavírá burza,emitent Commerzbank obchoduje do dvaadvaceti hod.....
Návrat nahoru Goto down
hilden

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 3:10 am

velkámedvědice napsal:
Ahoj Hildene!!

Ve dvacet zavírá burza,emitent Commerzbank obchoduje do dvaadvaceti hod.....
OK, díky..tedy přes Patrii to myslíš že půjde,zadat příkaz na nákup/prodej nejakého produktu Commerzbank do těch dvaadvaceti?
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 4:27 am

hilden napsal:
OK, díky..tedy přes Patrii to myslíš že půjde,zadat příkaz na nákup/prodej nejakého produktu Commerzbank do těch dvaadvaceti?

Ahoj Hildene !

Obchodování přes Patrii neznám - obchoduji přes Brokerjet, předpokládám však, že možnosti u obou brokerů budou obdobné ... Do 22,00 hodin můžeš s některými emitenty (Commerzbank, Deutsche Bank, Lang und Schwarz ... ) obchodovat přímo - tedy vzneseš-li v tradingovém okně dotaz na aktuální kurz daného papíru, emitent Ti odpoví a pak máš cca 5 vteřin na realizaci (odkliknutí) příkazu ... někdy tam může být problém a emitent z nějakého důvodu nekotuje (je to jeho právo) - viz tato sekce o něco výše ... Pokud bys chtěl zadat příkaz na nákup či prodej za nějakou limitní cenu nebo třeba využít příkazu stop market, musíš to provést ne u emitenta (s vyjímkou Lang und Schwarz, který umožňuje (nejen) tyto vymoženosti i v přímém obchodování), ale na burze (Stuttgart) - zde se však končí ve 20,00 hodin, což samozřejmě do jisté míry limituje možnosti spekulanta (:o)) ...

Pablo
Návrat nahoru Goto down
hilden

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 5:15 am

Pablo napsal:
hilden napsal:

Ahoj Hildene !

Obchodování přes Patrii neznám - obchoduji přes Brokerjet, předpokládám však, že možnosti u obou brokerů budou obdobné ... Do 22,00 hodin můžeš s některými emitenty (Commerzbank, Deutsche Bank, Lang und Schwarz ... ) obchodovat přímo - tedy vzneseš-li v tradingovém okně dotaz na aktuální kurz daného papíru, emitent Ti odpoví a pak máš cca 5 vteřin na realizaci (odkliknutí) příkazu ... někdy tam může být problém a emitent z nějakého důvodu nekotuje (je to jeho právo) - viz tato sekce o něco výše ... Pokud bys chtěl zadat příkaz na nákup či prodej za nějakou limitní cenu nebo třeba využít příkazu stop market, musíš to provést ne u emitenta (s vyjímkou Lang und Schwarz, který umožňuje (nejen) tyto vymoženosti i v přímém obchodování), ale na burze (Stuttgart) - zde se však končí ve 20,00 hodin, což samozřejmě do jisté míry limituje možnosti spekulanta (:o)) ...

Pablo

Ahoj Pablo, no nevim jak to je s tou Patrií. Když chci provést obchod, musim si warrant vyhledat,dát si ho do seznamu warrantů a pak s nim můžu něco dělat.Tedy můžu stisknout nákup, nebo prodej.Při stisknutí nákupu je vyplňováno následující:

Počet kusů: ...
Stop cena: ...
Platnost: ...

tedy v tomto okně se nečeká 5s, ale je to podle mě ta limitní cena. No pořád nevim co s tim, jestli to prostě přes P. nepůjde, nebo jak. Kdyby jsi náhodou na to přišel,byl bych moc rád.Dělat si kvůli tomu dva účty se mi moc nechce.Jestli na to nepřijdu, tak jim tam zavolam a uvidíme.

Měj se,
Hilden.
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 5:17 am

Ahoj Hildene!

Já taky obchoduju přes BJ.Můžeš si to u Patrie nezávisle zkusit.Co se týče množství a rozsahu prodávaných certifikátů je na tom BJ nesrovnatelně lépe než Patrie.Pokud tedy chcěš komfortní rozsah uvedených papírů,otevři si konto u BJ./Nepracuji u BJ!!Ostatně nepracuji nikde..oo))/
Návrat nahoru Goto down
hilden

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 5:41 am

velkámedvědice napsal:
Ahoj Hildene!

Já taky obchoduju přes BJ.Můžeš si to u Patrie nezávisle zkusit.Co se týče množství a rozsahu prodávaných certifikátů je na tom BJ nesrovnatelně lépe než Patrie.Pokud tedy chcěš komfortní rozsah uvedených papírů,otevři si konto u BJ./Nepracuji u BJ!!Ostatně nepracuji nikde..oo))/

Ahoj,Velkámedvědice.

Jsem u P. už skoro dva roky a celkem spokojen, ale vybírám si z toho, z čeho je mi umožněno si vybrat:)
Právě jsem se na zkoušku registroval u BJ, abych si "osahal" nové prostředí a je to oproti P. funkčně znatelně promakanější. No pro dnes už bádání zanecham, ale tohle bych chtěl určitě vyřešit,i za cenu nového konta.

Měj se a dobrou,už je na čase:)
Hilden
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 5:47 am

Tak posledního panáka a dobrou..
Návrat nahoru Goto down
velkámedvědice
Moderator
Moderator

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 6:10 am

Ahoj Hildene!

Díval jsem se .cos psal Pablovi.Ta otázka zní jinak.Umožňuje Tě Patrie vybrat,jakou cestou nakoupíš?Zda na burze či u emitenta?/A je to zohledněno v poplatcích?/.Pokud máš v softweru možnost si vybrat místo nákupu,zvol emitenta,pak ta služba bude určitě fungovat podle emitentovi otevírací doby..
Návrat nahoru Goto down
inWestor
Investor
Investor

Poeet p?íspivku : 123
Registration date : 25. 07. 07

PříspěvekPředmět: PÁKOVÉ PRODUKTY NA ERSTE   Sun Jan 13, 2008 12:59 pm

Zdravím Pabla a Velkoumedvědici a gratuluji k výdělkům na call warrantu CB6XLW na Erste Bank. Je mi líto, že jsem nebyl u toho, ale je to moje chyba, protože mám takovou hromadu CK7272 za nákupní ceny od 0,23 do 0,14 a ještě nějaké CB6XLW za nákupní ceny 0,33 a 0,26, že jsem si ve čtvrtek 10.01.2008 už další nákupy zakázal. A to jsem byl u počítače a viděl aktuální kurz „brief“ u CK7272 ve výši 0,087 EUR. A protože si dnes dělám teoretickou přípravu na příští týden, tak jsem si počítal hypotetické výnosy na pákových produktech na Erste Bank při nákupu na dně 10.01.2008 a prodeji pozdě odpoledne 11.01.2008. Kurzy beru z 5-ti denního grafu emitenta, nepřesnosti možné. Btw.: v minulosti se mnou emitent Commerzbank odmítal obchodovat warranty na Erste Bank po cca 17:30. Graf CK7272 ukazuje nejnižší kurz 0,07 EUR, což je kurz „brief“ 0,08 EUR ( ale nevím, jestli ve skutečnosti to nebylo 0,087 EUR, graf neuvádí kurz na 3 desetinná místa ), kurz „geld“ 0,12 EUR dává výnos 50 % ( ale nevím, jestli to nebude jenom těch 37,9 % ). Graf CB6XLW ukazuje nejnižší kurz 0,14 EUR, což je kurz „brief“ 0,15 EUR, kurz „geld“ 0,25 EUR dává výnos 66,7 %. Při výběru call warrantu jsem ještě uvažoval o CB8SSD, graf ukazuje nejnižší kurz 0,23 EUR, což je kurz „brief“ 0,24 EUR, kurz „geld“ 0,35 EUR dává výnos 45,8 %. Knock-out certifikát CB8MHW by za stejných podmínek vynesl 42,6 % ( graf ukazuje nejnižší kurz 0,48 EUR, což je kurz „brief“ 0,49 EUR, kurz „geld“ 0,67 EUR ). Pro mě trochu překvapivé, protože jsem čekal největší pohyb kurzu u call warrantu s nejbližší exspirací, t.j. u CK7272. Ten tam sice je, ale spread 0,01 už hodně ukusuje z možného výnosu. Ještě pro srovnání call warranty HSBC Trinkaus, na které pomýšlím, protože u některých exspirace sahá až do roku 2009, ale nevýhodou je větší spread 0,02. Takže call warrant TB0Y2W, strike 55 EUR, exspirace 12.09.2008, graf ukazuje nejnižší kurz 0,11 EUR, což je kurz „brief“ 0,13 EUR, kurz „geld“ 0,18 EUR dává výnos 38,5 % ( výsledek skoro jako u CK7272 s menším rizikem ). Call warrant TB051D, strike 60 EUR, exspirace 13.03.2009, graf ukazuje nejnižší kurz 0,17 EUR, což je kurz „brief“ 0,19 EUR, kurz „geld“ 0,22 EUR dává výnos 15,8 % ( no to vyšší riziko kratší exspirace CB6XLW asi stálo za ten vyšší výnos ). Pro milovníky Erste Bank ještě upozorňuji na čerstvý přírůstek mezi KO certifikáty CB9BGB.
Návrat nahoru Goto down
musa

Poeet p?íspivku : 15
Registration date : 30. 12. 07

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 6:00 pm

No intradenně se dal CB6XLW nakoupit i za 0,13 (cena brief). Jenže už jsem neměl hotovost, protože jsem ji utratil při 0,16 a 0,21. To mohl být vejvar. na grafu to není, protože do zavíračky se zvednul.
Míra
Návrat nahoru Goto down
Pablo
Investor
Investor

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   Sun Jan 13, 2008 8:56 pm

hilden napsal:
... No pořád nevim co s tim, jestli to prostě přes P. nepůjde, nebo jak. Kdyby jsi náhodou na to přišel,byl bych moc rád.Dělat si kvůli tomu dva účty se mi moc nechce.Jestli na to nepřijdu, tak jim tam zavolam a uvidíme ...

Ahoj Hildene !

Myslím si ve shodě s VM, že asi nejlepším řešením Tvého problému s certifikáty a warranty na Patrii bude skutečně otevření si účtu u Brokerjetu ... pokud BJ nabízí větší komfort a širší možnosti, není podle mne co řešit - ostatně nebudeš sám, kdo má 2 účty ... Druhou možností je konsultovat někoho, kdo na Patrii tento typ investičních instrumentů obchoduje, aby Ti předal know how - třeba se zde ještě někdo ozve, já i VM obchodujeme přes BJ a možnosti Patrie tím pádem neznáme ... Osobně bych se dost divil, kdyby Patria umožňovala obchodovat pouze na burze a ne přímo u emitenta, ale nic není nemožné (:o))

Pablo
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: ERSTE BANK   

Návrat nahoru Goto down

ERSTE BANK
Strana 6 z 11Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 9, 10, 11  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Vítejte :-) :: Akcie :: Akcie Česká republika-
Přejdi na: